درباره آزمایشگاه

 معرفی آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیرکبیر  و دامنه کاری :

آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیرکبیر فعالیت خود را از سال  1356 توسط خانم دکتر اقتداری در شهر تهران آغاز کرده است. این آزمایشگاه عضوی از مجموعه آزمایشگاه های خصوصی کشور است که صلاحیت آن توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مورد تأیید می باشد و با بهره گیری از سیستم مدیریت کارآمد، تکنولوژی و دستگاه های پیشرفته آزمایشگاهی و پرسنل مجرب، باتجربه و کارآزموده که تعداد آنها اعم از مسئول فنی(3نفر)، 1 نفرمشاور عضو هیئت علمی، پرسنل فنی کاردان و کارشناس (16نفر)، پرسنل اداری و خونگیری دیپلمه (12نفر) و 4 نفر تأسیسات و خدمات که در حال حاضر حدود 36 نفر بوده و نیز فضایی مناسب به وسعت   385مترمربع همواره سعی دارد خدمات پاراکلینیکی خود را در بالاترین سطح کیفیت در منطقه ارائه نموده و سعی در بهبود مستمر آنها و رفع نقایص احتمالی دارد .

خط مشی آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیرکبیر

آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیرکبیر با  افتخار از سال  1356در خدمت سیستم بهداشت و درمان منطقه یافت آباد تهران می باشد. دامنه ارائه خدمات در این آزمایشگاه شامل حوزه آزمایشگاه تشخیص طبی بالینی، پاتولوژی و سیتولوژی و مولکولی است.

مدیریت آزمایشگاه همواره سعی در بهبود کیفیت خدمات آزمایشگاهی داشته و خود را متعهد به استقرار سیستم تضمین کیفیت مطابق با استاندارد ملی آزمایشگاه مرجع سلامت مبتنی بر استاندارد بین المللی  می داند.

 

66611846
66604651
بزرگراه آيت الله سعيدي ، چهار راه يافت آباد
ابتداي بلوار معلم، پلاک 3

 جهت جلو گیری از ابتلا به عفونت کرونا موارد زیر را رعایت کنید

 دست های خود را  مرتب  و هر بار به مدت 30 ثانیه بشورید

در مکان های عمومی مانند اتوبوس و مترو و مراکز خرید پر جمعیت از ماسک  و دستکش یک بار مصرف استفاده کنید

در صورت سرفه و عطسه جلوی بینی و دهان خود را با دستمال بگیرید و دستمال را در سطل بیندازید.

در صورتی که علائم سرما خوردگی مانند سرفه و طب را احساس کردید  در منزل بمانید و در صورت ادامه علائم به مراکز بهداشتی مراجعه کنید

در صورت بروز علائم آلودگی از رفتن به محل کار و محل های عمومی خودداری کنید.

کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به آزمايشگاه پاتوبيولوژي اميرکبير می باشد.
طراحی شده توسط شرکت پیوند طب و نرم افزار