دست های خود را مرتب و هر بار به مدت 20 ثانیه بشورید. در مکان های عمومی مانند اتوبوس و مترو و مراکز خرید پر جمعیت از ماسک و دستکش استفاده کنید در صورت سرفه و عطسه جلوی بینی و دهان خود را با دستمال بگیرید و دستمال را در سطل بیندازید. در صورتی که علائم سرما خوردگی مانند سرفه و طب را احساس کردید با مراکز4030 تماس بگیرید در صورت بروز علائم آلودگی، از رفتن به محل کار و محل های عمومی اجتناب کنید.    ✍ استفاده از ماسک به تمامی هموطنان عزیز اکیدا توصیه می شود جهت شکست ویروس و اجتناب از آلودگی از ماسک استفاده کنید باید به زندگی عادی خود برگردیم لذا از انتقال ویروس اجتناب کنیم و از ماسک استفاده کنیم مراقب تو هستم ، تو هم مراقب خود و من باش مدیریت آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیر کبیر    ✍    ✍    ✍ 1- تا جایی که می توانید در خانه بمانید 2- فاصله اجتماعی 2 متر را رعایت کنید 3- دستهایتان را مداوم بشورید 4- سرفه و عطسه خود را در آرنج، بلوز و دستمال بپوشانید 5- احساس بیمار می کنید با 4030 تماس بگیرید و جایی نروید    ✍    ✍    ✍    ✍    ✍ تلفن 4030سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد. در صورت مشاهده علایم بیماری SARS-COV2 قبل از مراجعه به پزشک با این شماره تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.این سامانه همه روزه و 24 ساعته پاسخگوی هموطنان می باشد.    ✍    ✍

جمع اوری نمونه ادرار بانوان

 آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیرکبیر

جمع آوری نمونه ادرار بانوان

·        در زمان قاعدگی نمونه گیری انجام ندهید

·         ابتدا دستهاي خود را با آب و صابون بشوييد.

·        درب ظرف را باز کنید و مطمئن شوید درپوش آن آلوده نشود.

·        چينهاي پوست ناحيه تناسلي (لبهاي واژن) را باز كرده و مجراي خروج ادرار و نواحي اطراف آن را از جلو به عقب بشوييد (در صورت موجود بودن دستمال خود را از جلو به عقب خشک کنید) دستمال استفاده شده را در ظرف مخصوص زباله بياندازيد.

·         ادرار کنید و  قبل از اينكه ظرف جمع آوري نمونه را در جريان ادرار قرار دهيد، صبرکنید  تا ادرار به خوبي جريان يابد و قسمت كمي از ادرار را به خارج (داخل توالت) بريزد.

·         بدون آنكه جريان ادرار متوقف شود، مقداري ادرار را داخل ظرف ريخته تا ظرف نصفه شود (فقط  قسمت مياني ادرار را در ظرف جمع آوري کنید) 

·        درپوش ظرف را  بسته و كاملاٌ محكم نماييد، دقت كنيد كه لبه ها و يا داخل ظرف به هيچ وجه لمس نشود.

·        مطمئن شوید  برچسب مشخصات روی ظرف نمونه کنده نشود.  

·        ظرف نمونه را در جاي مخصوص جمع آوري نمونه كه توسط آزمايشگاه تعيين شده قرار دهيد.

·        دست هاي خود را بلافاصله بشوييد

·        درصورت جمع آوری نمونه در خارج از آزمايشگاه ظرف را در يخچال قرار داده و همان روز به آزمايشگاه تحويل دهيد.

ادامه
66611846
66604651
بزرگراه آيت الله سعيدي ، چهار راه يافت آباد
ابتداي بلوار معلم، پلاک 3
کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به آزمايشگاه پاتوبيولوژي اميرکبير می باشد.
طراحی شده توسط شرکت پیوند طب و نرم افزار