دست های خود را مرتب و هر بار به مدت 20 ثانیه بشورید. در مکان های عمومی مانند اتوبوس و مترو و مراکز خرید پر جمعیت از ماسک و دستکش استفاده کنید در صورت سرفه و عطسه جلوی بینی و دهان خود را با دستمال بگیرید و دستمال را در سطل بیندازید. در صورتی که علائم سرما خوردگی مانند سرفه و طب را احساس کردید با مراکز4030 تماس بگیرید در صورت بروز علائم آلودگی، از رفتن به محل کار و محل های عمومی اجتناب کنید.    ✍ استفاده از ماسک به تمامی هموطنان عزیز اکیدا توصیه می شود جهت شکست ویروس و اجتناب از آلودگی از ماسک استفاده کنید باید به زندگی عادی خود برگردیم لذا از انتقال ویروس اجتناب کنیم و از ماسک استفاده کنیم مراقب تو هستم ، تو هم مراقب خود و من باش مدیریت آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیر کبیر    ✍    ✍    ✍ 1- تا جایی که می توانید در خانه بمانید 2- فاصله اجتماعی 2 متر را رعایت کنید 3- دستهایتان را مداوم بشورید 4- سرفه و عطسه خود را در آرنج، بلوز و دستمال بپوشانید 5- احساس بیمار می کنید با 4030 تماس بگیرید و جایی نروید    ✍    ✍    ✍    ✍    ✍ تلفن 4030سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد. در صورت مشاهده علایم بیماری SARS-COV2 قبل از مراجعه به پزشک با این شماره تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.این سامانه همه روزه و 24 ساعته پاسخگوی هموطنان می باشد.    ✍    ✍

جمع آوری ادرار شیرخواران

 آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیرکبیر

راهنمای جمع آوری ادرار شیرخواران برای کشت

آزمایش باید قبل از  شروع مصرف آنتی بیوتیک انجام شود و حداقل  3 روز  از آخرین مصرف آن گذشته باشد.

پوست نوزاد باید خشک باشد و هیچ گونه اثری از روغن و  پودر بچه و صابون های حاوی لوسیون حتی به مقدار کم وجود نداشته باشد.

محل خروج ادرار  ابتدا با آب و صابون  سپس با آب معمولی شتشو داده شود. کیسه ادراری که از آزمایشگاه تحویل گرفته شده حداکثر 45دقیقه می تواند به مجرای خروجی ادرار متصل باشد و پس از آن کیسه جدیدی استفاده شود.(توجه فرمایید به هیچ عنوان، نوزاد را پوشک نکنید)

طفل  روی زانو  نشانده شود  تا درون کیسه ادرار  کند.

در هنگام خواب راحت تر می توان به طفل کیسه ادرار  وصل نمود.

پس از جمع آوری ادرار  کیسه  جدا شده، بعد از بستن در داخل ظرف مخصوص ادرار  قرار داده و بلافاصله به آزمایشگاه انتقال دهید.

 عدم رعایت موارد توصیه شده در نتیجه آزمایش تاثیرگذار است.

 

ادامه
66611846
66604651
بزرگراه آيت الله سعيدي ، چهار راه يافت آباد
ابتداي بلوار معلم، پلاک 3
کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به آزمايشگاه پاتوبيولوژي اميرکبير می باشد.
طراحی شده توسط شرکت پیوند طب و نرم افزار