دست های خود را مرتب و هر بار به مدت 20 ثانیه بشورید. در مکان های عمومی مانند اتوبوس و مترو و مراکز خرید پر جمعیت از ماسک و دستکش استفاده کنید در صورت سرفه و عطسه جلوی بینی و دهان خود را با دستمال بگیرید و دستمال را در سطل بیندازید. در صورتی که علائم سرما خوردگی مانند سرفه و طب را احساس کردید با مراکز4030 تماس بگیرید در صورت بروز علائم آلودگی، از رفتن به محل کار و محل های عمومی اجتناب کنید.    ✍ استفاده از ماسک به تمامی هموطنان عزیز اکیدا توصیه می شود جهت شکست ویروس و اجتناب از آلودگی از ماسک استفاده کنید باید به زندگی عادی خود برگردیم لذا از انتقال ویروس اجتناب کنیم و از ماسک استفاده کنیم مراقب تو هستم ، تو هم مراقب خود و من باش مدیریت آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیر کبیر    ✍    ✍    ✍ 1- تا جایی که می توانید در خانه بمانید 2- فاصله اجتماعی 2 متر را رعایت کنید 3- دستهایتان را مداوم بشورید 4- سرفه و عطسه خود را در آرنج، بلوز و دستمال بپوشانید 5- احساس بیمار می کنید با 4030 تماس بگیرید و جایی نروید    ✍    ✍    ✍    ✍    ✍ تلفن 4030سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد. در صورت مشاهده علایم بیماری SARS-COV2 قبل از مراجعه به پزشک با این شماره تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.این سامانه همه روزه و 24 ساعته پاسخگوی هموطنان می باشد.    ✍    ✍

نمونه گیری مدفوع 24 ساعته

 آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیرکبیر

 

دستورالعمل  جمع آوری مدفوع 24 ساعته

برای آزمایش مدفوع  باید به مدت 7 تا  10روز  پیش از  انجام آزمایش از استفاده روغن کرچک و یا روغن های معدنی، بیسموت منیزیم، ترکیبات ضداسهال، تنقیه با باریم و مصرف آنتی بیوتیک خودداری شود.

توصیه می شود این آزمایش در سه نوبت و یک روز در میان انجام شود در صورتی که شخص به یبوست مبتلاء باشد نمونه گیری باید در فاصله زمانی 10روز انجام شود.

نمونه مدفوع باید مستقیماً در ظرفی که آزمایشگاه در اختیار فرد  قرار  داده جمع آوری شود.

نمونه مدفوع نباید با ادرار  یا آب آلوده شود زیرا ادرار می تواند برخی از انگل های مدفوع را  از  بین ببرد. بیمار باید نمونه جمع آوری شده را  خصوصاً درموارد مشکوک به اسهال خونی بلافاصله به آزمایشگاه تحویل دهد و مسئول آزمایشگاه را مطلع سازد. اگر تحویل نمونه به آزمایشگاه  حداکثر تا 30  دقیقه پس از جمع آوری  امکان پذیر نباشد، نمونه در یخچال نگهداری شود.

عدم رعایت موارد توصیه شده در نتیجه آزمایش تاثیرگذار است.

 

ادامه
66611846
66604651
بزرگراه آيت الله سعيدي ، چهار راه يافت آباد
ابتداي بلوار معلم، پلاک 3
کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به آزمايشگاه پاتوبيولوژي اميرکبير می باشد.
طراحی شده توسط شرکت پیوند طب و نرم افزار