دست های خود را مرتب و هر بار به مدت 20 ثانیه بشورید. در مکان های عمومی مانند اتوبوس و مترو و مراکز خرید پر جمعیت از ماسک و دستکش استفاده کنید در صورت سرفه و عطسه جلوی بینی و دهان خود را با دستمال بگیرید و دستمال را در سطل بیندازید. در صورتی که علائم سرما خوردگی مانند سرفه و طب را احساس کردید با مراکز4030 تماس بگیرید در صورت بروز علائم آلودگی، از رفتن به محل کار و محل های عمومی اجتناب کنید.    ✍ استفاده از ماسک به تمامی هموطنان عزیز اکیدا توصیه می شود جهت شکست ویروس و اجتناب از آلودگی از ماسک استفاده کنید باید به زندگی عادی خود برگردیم لذا از انتقال ویروس اجتناب کنیم و از ماسک استفاده کنیم مراقب تو هستم ، تو هم مراقب خود و من باش مدیریت آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیر کبیر    ✍    ✍    ✍ 1- تا جایی که می توانید در خانه بمانید 2- فاصله اجتماعی 2 متر را رعایت کنید 3- دستهایتان را مداوم بشورید 4- سرفه و عطسه خود را در آرنج، بلوز و دستمال بپوشانید 5- احساس بیمار می کنید با 4030 تماس بگیرید و جایی نروید    ✍    ✍    ✍    ✍    ✍ تلفن 4030سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد. در صورت مشاهده علایم بیماری SARS-COV2 قبل از مراجعه به پزشک با این شماره تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.این سامانه همه روزه و 24 ساعته پاسخگوی هموطنان می باشد.    ✍    ✍

هورمون

بخش هورمون

بخش هورمون شناسی آزمایشگاه امیرکبیر یکی از مهمترین بخش های آزمایشگاه می باشد و توسط متخصصین مجرب و با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و یا به صورت فردی با استفاده از  کیت های به روز بین المللی در خدمت مراجعه کنندگان و پزشکان می باشد. در این بخش نیز همانند دیگر بخش های آزمایشگاه به صورت روزانه کنترل کیفی تحت نظر مسئول بخش انجام می شود.

 

هورمون ها موادی هستد که در غدد درون‌ریز ساخته شده و توسط جریان خون به مناطق مختلف بدن انتقال می یابند. هورمون ها با اتصال به گیرنده اختصاصی خود موجب تغییراتی در سلول های هدف می شوند. میزان هورمون‌ها به واسطه مکانیسم های مختلف و  تحت تاثیر سیستم  عصبی تنظیم می‌شود.

آزمایشگاه امیرکبیر با برخورداری از تکنیک و تجهیزات مختلف قادر به بررسی طیف وسیعی از هورمون ها می باشد.

 

ادامه
66611846
66604651
بزرگراه آيت الله سعيدي ، چهار راه يافت آباد
ابتداي بلوار معلم، پلاک 3
کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به آزمايشگاه پاتوبيولوژي اميرکبير می باشد.
طراحی شده توسط شرکت پیوند طب و نرم افزار