✍ استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی به تمامی هموطنان عزیز اکیدا توصیه می شود باید به زندگی عادی خود برگردیم لذا از انتقال ویروس اجتناب کنیم از دورهمی های کوچک و بزرگ اجتناب کنیم مراقب تو هستم ، تو هم مراقب خود و من باش مدیریت آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیر کبیر    ✍    ✍    ✍    ✍    ✍    ✍ راههای انتقال کرونا · قندان · نذورات مانند حلوا خرما بیسکوییت و شیرینی · سیگار، قلیان، چوپوق · پول، و اسکناس سکه · خودکار ، قلم، ماس و کیبرد · دست دادن و روبوسی · استفاده از غداهای روباز عرضه شده در خیابان ها · دورهمی های خانوادگی · استفاده از وسایل نقلیه عمومی · حضور در مراکز پرجمعیت مانند مترو، اتوبوس ومساجد · حضور در بازارها ، مراکز خرید، بانک ها    ✍ پوشش 2 لایه ماسک یک لایه ماسک یک بار مصرف و روی آن ماسک پارچه ایی از %90 ابتلا به کووید 19 جلوگیری می کند !    ✍    ✍    ✍ زمانیکه دارای نشانه های سرفه و تب هستید از ارتباط نزدیک با سایرین خودداری کنید    ✍ زمانیکه دارای نشانه های سرفه و تب هستید از ارتباط نزدیک با سایرین خودداری کنید    ✍    ✍    ✍    ✍ در صورت مشاهده نشانه های تب، سرفه و خستگی درخانه بمانید و از انتقال ویروس اجتناب کنبد    ✍

هورمون

بخش هورمون

بخش هورمون شناسی آزمایشگاه امیرکبیر یکی از مهمترین بخش های آزمایشگاه می باشد و توسط متخصصین مجرب و با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و یا به صورت فردی با استفاده از  کیت های به روز بین المللی در خدمت مراجعه کنندگان و پزشکان می باشد. در این بخش نیز همانند دیگر بخش های آزمایشگاه به صورت روزانه کنترل کیفی تحت نظر مسئول بخش انجام می شود.

 

هورمون ها موادی هستد که در غدد درون‌ریز ساخته شده و توسط جریان خون به مناطق مختلف بدن انتقال می یابند. هورمون ها با اتصال به گیرنده اختصاصی خود موجب تغییراتی در سلول های هدف می شوند. میزان هورمون‌ها به واسطه مکانیسم های مختلف و  تحت تاثیر سیستم  عصبی تنظیم می‌شود.

آزمایشگاه امیرکبیر با برخورداری از تکنیک و تجهیزات مختلف قادر به بررسی طیف وسیعی از هورمون ها می باشد.

 

ادامه
66611846
66604651
بزرگراه آيت الله سعيدي ، چهار راه يافت آباد
ابتداي بلوار معلم، پلاک 3
کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به آزمايشگاه پاتوبيولوژي اميرکبير می باشد.
طراحی شده توسط شرکت پیوند طب و نرم افزار