✍ استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی به تمامی هموطنان عزیز اکیدا توصیه می شود باید به زندگی عادی خود برگردیم لذا از انتقال ویروس اجتناب کنیم از دورهمی های کوچک و بزرگ اجتناب کنیم مراقب تو هستم ، تو هم مراقب خود و من باش مدیریت آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیر کبیر    ✍    ✍    ✍    ✍    ✍    ✍ راههای انتقال کرونا · قندان · نذورات مانند حلوا خرما بیسکوییت و شیرینی · سیگار، قلیان، چوپوق · پول، و اسکناس سکه · خودکار ، قلم، ماس و کیبرد · دست دادن و روبوسی · استفاده از غداهای روباز عرضه شده در خیابان ها · دورهمی های خانوادگی · استفاده از وسایل نقلیه عمومی · حضور در مراکز پرجمعیت مانند مترو، اتوبوس ومساجد · حضور در بازارها ، مراکز خرید، بانک ها    ✍ پوشش 2 لایه ماسک یک لایه ماسک یک بار مصرف و روی آن ماسک پارچه ایی از %90 ابتلا به کووید 19 جلوگیری می کند !    ✍    ✍    ✍ زمانیکه دارای نشانه های سرفه و تب هستید از ارتباط نزدیک با سایرین خودداری کنید    ✍ زمانیکه دارای نشانه های سرفه و تب هستید از ارتباط نزدیک با سایرین خودداری کنید    ✍    ✍    ✍    ✍ در صورت مشاهده نشانه های تب، سرفه و خستگی درخانه بمانید و از انتقال ویروس اجتناب کنبد    ✍

ادرار و انگل

بخش ادرار و انگل

از آنجا که کلیه تصفیه خانه بدن است و ادرار محصول آن، بررسی ادرار به عنوان یکی از مهمترین شاخص های سلامت مورد نیاز است. بیش از 100 آزمون مختلف در بخش ادرار آزمایشگاه امیر کبیر بر روی نمونه ادرار مراجعه کنندگان انجام می شود. این آزمایش ها توسط دستگاههای مدرن به روز بین المللی  و افراد با تجربه  و متخصص انجام می شوند.

بخش انگل و قارچ

 

 در این بخش از آزمایشگاه امیر کبیر، همکاران مجرب با استفاده از روش های استاندارد بین المللی  به شناسایی انگل ها، تک یاخته ها و قارج ها می پردازند. همچنین به طور روزانه همانند سایر بخش های این آزمایشگاه، برنامه‌هاي كنترل كيفي براساس الزامات مرجع سلامت به صورت روزانه توسط مسوول بخش مربوطه و مسوول کنترل کیفی انجام و نظارت مي‌شود.

ادامه
66611846
66604651
بزرگراه آيت الله سعيدي ، چهار راه يافت آباد
ابتداي بلوار معلم، پلاک 3
کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به آزمايشگاه پاتوبيولوژي اميرکبير می باشد.
طراحی شده توسط شرکت پیوند طب و نرم افزار