دست های خود را مرتب و هر بار به مدت 20 ثانیه بشورید. در مکان های عمومی مانند اتوبوس و مترو و مراکز خرید پر جمعیت از ماسک و دستکش استفاده کنید در صورت سرفه و عطسه جلوی بینی و دهان خود را با دستمال بگیرید و دستمال را در سطل بیندازید. در صورتی که علائم سرما خوردگی مانند سرفه و طب را احساس کردید با مراکز4030 تماس بگیرید در صورت بروز علائم آلودگی، از رفتن به محل کار و محل های عمومی اجتناب کنید.    ✍ استفاده از ماسک به تمامی هموطنان عزیز اکیدا توصیه می شود جهت شکست ویروس و اجتناب از آلودگی از ماسک استفاده کنید باید به زندگی عادی خود برگردیم لذا از انتقال ویروس اجتناب کنیم و از ماسک استفاده کنیم مراقب تو هستم ، تو هم مراقب خود و من باش مدیریت آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیر کبیر    ✍    ✍    ✍ 1- تا جایی که می توانید در خانه بمانید 2- فاصله اجتماعی 2 متر را رعایت کنید 3- دستهایتان را مداوم بشورید 4- سرفه و عطسه خود را در آرنج، بلوز و دستمال بپوشانید 5- احساس بیمار می کنید با 4030 تماس بگیرید و جایی نروید    ✍    ✍    ✍    ✍    ✍ تلفن 4030سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد. در صورت مشاهده علایم بیماری SARS-COV2 قبل از مراجعه به پزشک با این شماره تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.این سامانه همه روزه و 24 ساعته پاسخگوی هموطنان می باشد.    ✍    ✍

ادرار و انگل

بخش ادرار و انگل

از آنجا که کلیه تصفیه خانه بدن است و ادرار محصول آن، بررسی ادرار به عنوان یکی از مهمترین شاخص های سلامت مورد نیاز است. بیش از 100 آزمون مختلف در بخش ادرار آزمایشگاه امیر کبیر بر روی نمونه ادرار مراجعه کنندگان انجام می شود. این آزمایش ها توسط دستگاههای مدرن به روز بین المللی  و افراد با تجربه  و متخصص انجام می شوند.

بخش انگل و قارچ

 

 در این بخش از آزمایشگاه امیر کبیر، همکاران مجرب با استفاده از روش های استاندارد بین المللی  به شناسایی انگل ها، تک یاخته ها و قارج ها می پردازند. همچنین به طور روزانه همانند سایر بخش های این آزمایشگاه، برنامه‌هاي كنترل كيفي براساس الزامات مرجع سلامت به صورت روزانه توسط مسوول بخش مربوطه و مسوول کنترل کیفی انجام و نظارت مي‌شود.

ادامه
66611846
66604651
بزرگراه آيت الله سعيدي ، چهار راه يافت آباد
ابتداي بلوار معلم، پلاک 3
کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به آزمايشگاه پاتوبيولوژي اميرکبير می باشد.
طراحی شده توسط شرکت پیوند طب و نرم افزار