دست های خود را مرتب و هر بار به مدت 20 ثانیه بشورید. در مکان های عمومی مانند اتوبوس و مترو و مراکز خرید پر جمعیت از ماسک و دستکش استفاده کنید در صورت سرفه و عطسه جلوی بینی و دهان خود را با دستمال بگیرید و دستمال را در سطل بیندازید. در صورتی که علائم سرما خوردگی مانند سرفه و طب را احساس کردید با مراکز4030 تماس بگیرید در صورت بروز علائم آلودگی، از رفتن به محل کار و محل های عمومی اجتناب کنید.    ✍ استفاده از ماسک به تمامی هموطنان عزیز اکیدا توصیه می شود جهت شکست ویروس و اجتناب از آلودگی از ماسک استفاده کنید باید به زندگی عادی خود برگردیم لذا از انتقال ویروس اجتناب کنیم و از ماسک استفاده کنیم مراقب تو هستم ، تو هم مراقب خود و من باش مدیریت آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیر کبیر    ✍    ✍    ✍ 1- تا جایی که می توانید در خانه بمانید 2- فاصله اجتماعی 2 متر را رعایت کنید 3- دستهایتان را مداوم بشورید 4- سرفه و عطسه خود را در آرنج، بلوز و دستمال بپوشانید 5- احساس بیمار می کنید با 4030 تماس بگیرید و جایی نروید    ✍    ✍    ✍    ✍    ✍ تلفن 4030سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد. در صورت مشاهده علایم بیماری SARS-COV2 قبل از مراجعه به پزشک با این شماره تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.این سامانه همه روزه و 24 ساعته پاسخگوی هموطنان می باشد.    ✍    ✍

پذیرش و جوابدهی

 

بخش پذیرش و جوابدهی آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیرکبیر در فضایی دلنشین در طبقه همکف ساختمان پزشکان امیرکبیر قرار دارد . پرسنل این بخش همه روزه به جز جمعه ها و تعطیلات رسمی از ساعت 6 صبح تا 20 (8 شب) و روزهای پنج شنبه تا  ساعت 17(پنج عصر) با گشاده رویی مراجعه کنندگان را پذیرش و اطلاعات لازم را در اختیار آنان قرار می دهند. پذیرش آزمایشگاه مجهز به دستگاه نوبت دهی و باجه های پذیرش می باشد که مراجعین پس از دریافت نوبت توسط پرسنل فرا خوانده شده و آزمایشات لازم انجام مِی گردد.

مراجعین محترم جهت تسویه حساب به قسمت صندوق راهنمایی می شوند و پس از تسویه حساب قبض جهت جوابدهی  و یا ارائه به بیمه تکمیلی در اختیار مراجعه کننده قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که در بخش پذیرش اطلاعات لازم جهت آماده سازی قبل از نمونه گیری در اختیار مراجعه کننده محترم قرار خواهد گرفت و سوالات لازم مانند بیماری، مصرف دارو از ایشان پرسیده حواهد شد.

 

ادامه
66611846
66604651
بزرگراه آيت الله سعيدي ، چهار راه يافت آباد
ابتداي بلوار معلم، پلاک 3
کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به آزمايشگاه پاتوبيولوژي اميرکبير می باشد.
طراحی شده توسط شرکت پیوند طب و نرم افزار