✍ استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی به تمامی هموطنان عزیز اکیدا توصیه می شود باید به زندگی عادی خود برگردیم لذا از انتقال ویروس اجتناب کنیم از دورهمی های کوچک و بزرگ اجتناب کنیم مراقب تو هستم ، تو هم مراقب خود و من باش مدیریت آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیر کبیر    ✍    ✍    ✍    ✍    ✍    ✍ راههای انتقال کرونا · قندان · نذورات مانند حلوا خرما بیسکوییت و شیرینی · سیگار، قلیان، چوپوق · پول، و اسکناس سکه · خودکار ، قلم، ماس و کیبرد · دست دادن و روبوسی · استفاده از غداهای روباز عرضه شده در خیابان ها · دورهمی های خانوادگی · استفاده از وسایل نقلیه عمومی · حضور در مراکز پرجمعیت مانند مترو، اتوبوس ومساجد · حضور در بازارها ، مراکز خرید، بانک ها    ✍ پوشش 2 لایه ماسک یک لایه ماسک یک بار مصرف و روی آن ماسک پارچه ایی از %90 ابتلا به کووید 19 جلوگیری می کند !    ✍    ✍    ✍ زمانیکه دارای نشانه های سرفه و تب هستید از ارتباط نزدیک با سایرین خودداری کنید    ✍ زمانیکه دارای نشانه های سرفه و تب هستید از ارتباط نزدیک با سایرین خودداری کنید    ✍    ✍    ✍    ✍ در صورت مشاهده نشانه های تب، سرفه و خستگی درخانه بمانید و از انتقال ویروس اجتناب کنبد    ✍

پذیرش و جوابدهی

 

بخش پذیرش و جوابدهی آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیرکبیر در فضایی دلنشین در طبقه همکف ساختمان پزشکان امیرکبیر قرار دارد . پرسنل این بخش همه روزه به جز جمعه ها و تعطیلات رسمی از ساعت 6 صبح تا 20 (8 شب) و روزهای پنج شنبه تا  ساعت 17(پنج عصر) با گشاده رویی مراجعه کنندگان را پذیرش و اطلاعات لازم را در اختیار آنان قرار می دهند. پذیرش آزمایشگاه مجهز به دستگاه نوبت دهی و باجه های پذیرش می باشد که مراجعین پس از دریافت نوبت توسط پرسنل فرا خوانده شده و آزمایشات لازم انجام مِی گردد.

مراجعین محترم جهت تسویه حساب به قسمت صندوق راهنمایی می شوند و پس از تسویه حساب قبض جهت جوابدهی  و یا ارائه به بیمه تکمیلی در اختیار مراجعه کننده قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که در بخش پذیرش اطلاعات لازم جهت آماده سازی قبل از نمونه گیری در اختیار مراجعه کننده محترم قرار خواهد گرفت و سوالات لازم مانند بیماری، مصرف دارو از ایشان پرسیده حواهد شد.

 

ادامه
66611846
66604651
بزرگراه آيت الله سعيدي ، چهار راه يافت آباد
ابتداي بلوار معلم، پلاک 3
کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به آزمايشگاه پاتوبيولوژي اميرکبير می باشد.
طراحی شده توسط شرکت پیوند طب و نرم افزار